Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Staré Město – MFF Praha 3:0 (19, 13, 22)
V sobotu 5. dubna v 17 hodin se utkali volejbalisté VSK Staré Město v prvním utkání baráže o extraligu s týmem MFF Praha. Od začátku utkání byli lepší domácí, který první set vyhráli v poměru 25:19. Také v druhém setu na palubovce kralovali Staroměšťané. Až ve třetím dějství hosté hru vyrovnali, ale nakonec nic nezměnili na konečném stavu 3:0.
Staré Město – MFF Praha 3:1 (16, -20, 20, 14)
Netradičně v neděli 6. dubna bylo odehráno druhé utkání baráže. Průběh tohoto zápasu nebyl tak jednoznačný, jako o den dříve. Nakonec Staré Město splnilo svou povinnost a zápas dovedlo do vítězného konce.
Sestava domácích: Ulč, Maděra, Koláček, Kment, Erman, Skyba, libero Špalek. Střídali: Ferenc, Kobolka, Sedláček.
MFF Praha – Staré Město 1:3 (-19, 23, 17, 23)
Třetí utkání bylo sehráno v sobotu 12. dubna v Praze. Staroměšťané rozhodli o svém vítězství a také o udržení v extralize. V prvním setu byli lepší domácí, hosté nakonec zápasem rozhodli, i když je vysokoškoláci ve čtvrtém setu potrápili. Hoši děkujem!
Po dohodě funkcionářů a hráčů klubu bylo nakonec rozhodnuto, že Staroměšťané extraligovou licenci postoupí jinému klubu a v příští sezoně budou hrát první ligu.

Milan Kubíček
Družstvo VSK Staré Město oba zápasy v městské sportovní hale na Širůchu vyhrálo. Ilustrační foto: Milan Kubíček

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.