Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

Akce jsou až do odvolání ZRUŠENY

  • 6.6.2020Den dětí, Zahrada Moravy
  • 28.6.2020Hurá prázdniny
  • 30.8.2020Zábavné odpoledne – škola začíná
  • 6.9.2020Velkomoravský koncert
  • 12.9.2020Slovácké slavnosti vína
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Aktuální informace ke COVID-19
Žádosti, oznámení, formuláře
Provoz úřadu, informace


Dne 18.9. se naše škola zúčastnila atletického čtyřboje žactva „O pohár starosty města Uh.Hradiště“. Hned v úvod se žáci rozehřáli na běhu o vzdálenosti 60 m a následovalo utkání v již klasických disciplínách: běh 600 m /děvčata, 800 m /chlapci, vrh koulí, hod míčkem a skok daleký.
Velký úspěch patří mladším žákyním: Fusková Tereza, Fusková Adéla 7.C., Mimochodková Veronika 7.A, které ve své kategorii zvítězily. Z 13 základních škol v okrese získala naše škola krásné 2.místo. Všem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a skvělé výsledky!

Foto: ZŠ

Foto: ZŠ

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb