Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 26.1.2019 19.30Ples města Staré Město
  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pátek 18. ledna 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Každoroční výroční členská schůze Svazu tělesně postižených (STP) a místní organizace Svazu postižených civilizačními chorobami (SPCCH), která byla letos volební, se uskutečnila ve čtvrtek 15. března 2018 v prostorách Společensko kulturního centra ve Starém Městě. Místopředsedkyně výboru, paní Marie Lapčíková, přivítala všechny přítomné, kterých se letos sešlo více než 200 a společně minutou ticha uctili památku těch členů, kteří v uplynulém roce zamřeli. Poté již následovalo přečtení výročních zpráv o činnosti, a to jak předsedkyně Jaroslavy Gajové, tak předsedkyně revizní komise, paní Anny Vavruškové.
Výroční schůze se tradičně kromě členů účastní také starosta Starého Města, pan Josef Bazala, předseda partnerské organizace z Velehradu, pan Zdeněk Skalička, a v neposlední řadě i předseda Krajského výboru SPCCH, pan Ladislav Hamřík.
Členové výboru hodnotili uplynulý rok a akce, které výbor pro členy pořádal, ale také plánovali akce následující, které členy čekají v následujícím roce. Vzhledem k tomu, že letošní ročník schůze byl volební, volili si členové nové předsednictvo výboru a revizní komisi. Do nově zvoleného výboru byly zvoleny: Gajová Jaroslava jako předsedkyně výboru, Hubíková Anežka, Kocábová Jarmila, Lapčíková Marie, Mazáčová Marie, Němcová Eva, Pleváková Marie, Rusňáková Věra a Vývodová Marta. Do revizní komise byly zvoleny Vavrušková Anna, Vaňková Alena a Velgová Jitka.
Na závěr oficiálního programu byly předány dary těm členům, kteří budou slavit významné životní jubileum.

Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb