Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 5.12.2018Rozsvícení Vánočního stromu + Mikuláš
  • 9.12.2018Vánoční jarmark
  • 16.12.2018Vánoční zpívání
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Čtvrtek 15. listopadu 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Vánoční besídku Střediska volného času Klubko hostil hlavní sál Společenského a kulturního centra ve Starém Městě na konci prosince. Během hodiny a půl trvajícího programu mohli vidět přítomní návštěvníci průřez volnočasovými aktivitami jednotlivých kroužků, které SVČ Klubko nabízí.
Vystoupení zahájili předškolačky s vystoupením aerobiku. Následovaly ukázky hry na flétnu a poté na kytary. V dalším programu potom starší děti předvedly několik tanečních stylů od Street dance až po břišní tance. Nechyběly ale ani ukázky aerobiku starších dětí nebo vystoupení mažoretek. I když už děti na pódiu vystoupily, podporovaly své kolegy a kolegyně i pod pódiem. Nálada uvnitř sálu byla přátelská a každé vystoupení bylo odměněno mohutných aplausem. Jako úplnou tečku na závěr předvedly maminky vystoupení Fit dance pod vedením Markéty Trňákové.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb