Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 19.8.2018 15.00O putovní pohár starosty města Starého Města
  • 25.8.2018 14.00Středověké odpoledne
  • 31.8.2018 15.0022. Mistrovství České Republiky a Fiesta 2018
  • 1.9.2018 19.30CM Bálešáci - křest nového CD
  • 2.9.2018 15.00Zábavné odpoledne s knihovnickou dílnou
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Neděle 19. srpna 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Dotazník pro občany

Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky těchto dotazníků pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením. Termín na vyplnění dotazníku je do 10/9/2018.

Dotazník k vyplnění

Děkujeme moc za Vaši vstřícnost a vyplnění dotazníku.


Přibližně hodinu a čtvrt dlouhé vystoupení žáků Základní umělecké školy ve Starém Městě vidělo několik stovek návštěvníků ve čtvrtek 15. prosince 2016. Pásmo tanečních vystoupení, koncertních vystoupení a přednesů začalo po 18. hodině v prostorách hlavního sálu Společenského a kulturního centra ve Starém Městě.
Svým vystoupením zahájili program děti tanečního oboru s baletním představením a po nich už následovali další reprezentanti staroměstské pobočky ZUŠ. Nechyběly ukázky hry na trubku, recitační vystoupení, taneční a folklorní vystoupení. Vystoupily také děti z Dolinečky za doprovodu cimbálové muziky Dolinka. Program byl bohatý a za jeho organizaci patří díky vedoucímu staroměstské pobočky ZUŠ Radimu Snopkovi, Martinu Balážovi.
Všichni návštěvníci měli příležitost se přesvědčit, že pedagogové, kteří vedou nejmladší generaci hudebníků, tanečníků a všech žáků Základní umělecké školy ve Starém Městě, odvádějí skvělou práci. Vystoupení na Vánočním koncertě toho bylo skvělým důkazem.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb