Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 5.12.2018Rozsvícení Vánočního stromu + Mikuláš
  • 9.12.2018Vánoční jarmark
  • 16.12.2018Vánoční zpívání
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Čtvrtek 15. listopadu 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Přibližně hodinu a čtvrt dlouhé vystoupení žáků Základní umělecké školy ve Starém Městě vidělo několik stovek návštěvníků ve čtvrtek 15. prosince 2016. Pásmo tanečních vystoupení, koncertních vystoupení a přednesů začalo po 18. hodině v prostorách hlavního sálu Společenského a kulturního centra ve Starém Městě.
Svým vystoupením zahájili program děti tanečního oboru s baletním představením a po nich už následovali další reprezentanti staroměstské pobočky ZUŠ. Nechyběly ukázky hry na trubku, recitační vystoupení, taneční a folklorní vystoupení. Vystoupily také děti z Dolinečky za doprovodu cimbálové muziky Dolinka. Program byl bohatý a za jeho organizaci patří díky vedoucímu staroměstské pobočky ZUŠ Radimu Snopkovi, Martinu Balážovi.
Všichni návštěvníci měli příležitost se přesvědčit, že pedagogové, kteří vedou nejmladší generaci hudebníků, tanečníků a všech žáků Základní umělecké školy ve Starém Městě, odvádějí skvělou práci. Vystoupení na Vánočním koncertě toho bylo skvělým důkazem.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb