Novinky

Nadcházející akce

nenalezeno

Kalendář akcí

< Říjen 2021 >
Po Út St Čt So Ne
        1 2Michalské slavnosti – Hody s právem all day
3Michalské slavnosti – Hody s právem all day
4 5 6 7 8 9Staroměstský den vína from 9.00 to 23.59
10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23Přijďte si zasadit strom at 13.30
24
25 26 27 28Oslava založení ČS, lampióny all day
29 30Šutry – česko-slovenské bonsajové dny all day
31Šutry – česko-slovenské bonsajové dny all day

Projekty z IROP

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz
PF 2022

Vážení představitelé spolků a podnikatelé,
rozhodli jsme se v letošním roce vydat knihu věnovanou vývoji Starého Města od roku 1990 do současnosti. Takto kniha by měla jednak přiblížit obyvatelům všechny aspekty vývoje města, zároveň ale také zanechat budoucím generacím zprávu o naší současnosti.
Domníváme se, že činnost spolků i podnikatelská činnost významně spoluvytváří podobu našeho města a nelze ji při popisů života v uplynulých letech pominout. Proto bychom vám rádi poskytli prostor pro zveřejnění základních informací o spolkových nebo podnikatelských aktivitách. Máte zájem se na tomto projektu podílet? Na následujících řádcích se dozvíte, jak na to:
Text pro publikaci je třeba zpracovat v elektronické podobě jako dokument ve formátu MS Word (docx) nebo Open Office (odt). Obsahovat by měl pravdivé a co možná nejpřesnější informace podle osnovy, kterou přikládáme. Nemusí se jednat o souvislý text, ale postačí i heslovité odpovědi na jednotlivé body. Vámi dodané podklady budou redakčně upraveny tak, aby odpovídaly jednotné koncepci celkového textu knihy. Nejdůležitější je, aby Vámi dodané informace byly co nejpřesnější, nejlépe získané přímo ze spolehlivého zdroje (např. originálního úředního dokumentu). Vše prosím zašlete na e-mailovou adresu sekretariat@staremesto.uh.cz popř. odevzdejte na CD na podatelně městského úřadu do 15.4.2021.
Děkuji Vám za spolupráci a těším se, že naším společným úsilím vznikne kniha, jež přinese radost současníkům a budoucím generacím pak hrdost na dílo svých předků.

Ing. Kamil Psotka
starosta

Dotazník pro podnikatele (docx)
Dotazník pro spolky (docx)

Starosta města Ing. Kamil Psotka

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb