Novinky

Nadcházející akce

  • 3ProSetkání spolkůNa základě velmi nepříznivé epidemiologické situace a vysokého přetížení nemocnic Zlínského kraje hospitalizovanými covid-pacienty je akce ZRUŠENA Jezuitský sklep 18.00
  • 5ProRozsvícení Vánočního stromu + MikulášNa základě velmi nepříznivé epidemiologické situace a vysokého přetížení nemocnic Zlínského kraje hospitalizovanými covid-pacienty je akce ZRUŠENA Náměstí Velké Moravy

Kalendář akcí

< Listopad 2021 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11Svatomartinská slavnost - ZRUŠENO all day
12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Projekty z IROP

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz
Kotlíkové dotace
Dotazníkové šetření - Spokojenost veřejnosti s nástroji a kvalitou obsahu komunikace města Staré Město

Staré Město realizuje projekt „Koncepce komunikace Městského úřadu Staré Město s veřejností” jehož cílem je nastavit jednotný rámec komunikace, který budou dodržovat všichni zaměstnanci a zastupitelé tak, aby byla posílena důvěra v radnici a jejího vnímání jako otevřeného a vstřícného orgánu, který má zájem na participaci obyvatel na jeho fungování. Koncepce nastaví mechanismy pro zajištění kvalitního přístupu k informacím. Dovolujeme si Vás touto cestou požádat o vyplnění dotazníku, který má identifikovat klady a zápory komunikace úřadu a města. Dotazníkové šetření je anonymní a zabere Vám zhruba 15 minut. V tištěné podobě bude dotazník publikován 26. 11. 2021 ve Staroměstských novinách. Odevzdat jej můžete na podatelně městského úřadu do 10. 12. 2021

Vyplnit dotazník

Vážení představitelé spolků a podnikatelé,
rozhodli jsme se v letošním roce vydat knihu věnovanou vývoji Starého Města od roku 1990 do současnosti. Takto kniha by měla jednak přiblížit obyvatelům všechny aspekty vývoje města, zároveň ale také zanechat budoucím generacím zprávu o naší současnosti.
Domníváme se, že činnost spolků i podnikatelská činnost významně spoluvytváří podobu našeho města a nelze ji při popisů života v uplynulých letech pominout. Proto bychom vám rádi poskytli prostor pro zveřejnění základních informací o spolkových nebo podnikatelských aktivitách. Máte zájem se na tomto projektu podílet? Na následujících řádcích se dozvíte, jak na to:
Text pro publikaci je třeba zpracovat v elektronické podobě jako dokument ve formátu MS Word (docx) nebo Open Office (odt). Obsahovat by měl pravdivé a co možná nejpřesnější informace podle osnovy, kterou přikládáme. Nemusí se jednat o souvislý text, ale postačí i heslovité odpovědi na jednotlivé body. Vámi dodané podklady budou redakčně upraveny tak, aby odpovídaly jednotné koncepci celkového textu knihy. Nejdůležitější je, aby Vámi dodané informace byly co nejpřesnější, nejlépe získané přímo ze spolehlivého zdroje (např. originálního úředního dokumentu). Vše prosím zašlete na e-mailovou adresu sekretariat@staremesto.uh.cz popř. odevzdejte na CD na podatelně městského úřadu do 15.4.2021.
Děkuji Vám za spolupráci a těším se, že naším společným úsilím vznikne kniha, jež přinese radost současníkům a budoucím generacím pak hrdost na dílo svých předků.

Ing. Kamil Psotka
starosta

Dotazník pro podnikatele (docx)
Dotazník pro spolky (docx)

Starosta města Ing. Kamil Psotka

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb