Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • Žádné připravované události
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pondělí 17. prosince 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Dětský foklorní soubor Dolinečka oslavil v pátek 6. května svým premiérovým vystoupením s názvem Nad kronikú Dolinečky 60. výročí svého založení.
Za opravdu krásným zážitkem stojí mnoho hodin odříkání, obětavosti a práce. Děti si mnohdy musí odříci jiné radovánky a přijít do zkoušky, i když venku svítí sluníčko a jejich kamarádi řádí na hřišti. Rodiče obětovali čas a vozili děti kdykoliv a kamkoliv bylo potřeba. A vedoucí pracovali na tom, aby všechna vystoupení byla perfektně secvičená, vymýšleli nové nápady a snažili se spolu s dětmi o jejich realizaci. Výsledek musí posoudit diváci, kteří dvakrát zcela zaplnili hlediště staroměstského Společensko-kulturního centra, ale z reakcí odposlechnutých ihned po skončení akce můžeme soudit, že se dobrá věc podařila.
Všechno by ale bylo málo nebýt jednoho člověka, který všechno vymyslel, všechny nás organizoval a dal celé pásmo dohromady. Tím motorem je jako již po několik posledních let Katka Vránová (pro neznalé rozená Bazalová). Ona přichází vždy s novým nápadem, je hybnou silou všech premiér a celého našeho snažení. A my jsme jí v tom shonu zapomněli za tohle všechno v pátek na pódiu osobně poděkovat. Na závěr večera zazněla celá spousta díků vedoucím, vedení města i školy, že nám vycházejí vstříc, moderátorům, rodičům a samozřejmě dětem. Jen jedno jméno nepadlo a my ho chceme připomenout alespoň takto. Katko, díky za nás všechny, jsme rádi, že tě máme.

Vedoucí všech skupinek Dolinečky

Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb