Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Sobota 16. února 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Upozornění

Vážení spoluobčané,
z důvodu poškození hlavní řídící jednotky světelné signalizace křižovatky u radnice bude světelná signalizace dočasně mimo provoz. Oprava proběhne nejpozději do 20.02.2019.


Děkujeme za pochopení.

Zbrusu nových interiérů v prostorách šaten a toalet se dočká staroměstské koupaliště ještě před začátkem letošní sezóny. Radnice v rozpočtu města vyčlenila na rekonstrukci přibližně jeden milion korun a stavbaři se tak budou moci do prací pustit během několika měsíců.
„Loňská sezóna byla pro koupaliště s rekordní návštěvností více než 20 tisíc lidí velmi vydařená. To byl jeden z hlavních argumentů pro opravu zázemí návštěvníků,“ uvedl starosta města, Josef Bazala.
Plánované přestavbě nahrává také skutečnost, že šatny koupaliště, které příchozí vidí ve většině případů jako první, když na plovárnu přijdou, jsou ještě původní, tedy ze 70. let. „Vybavení šaten a toalet už má opravdu odslouženo. V rekonstruovaných prostorách zůstanou původní prakticky jen zdi, střecha a stropy. Jinak bude vše zbrusu nové, umyvadla, baterie, pisoáry, splachovače. Nahrazena bude i část elektroinstalace,“ dodal starosta.
Novinkou pro nadcházející sezónu bude pro návštěvníky také skluzavka do hlavního bazénu, lehátka se slunečníky, nové lavičky v areálu nebo možnost půjčení lehátka a slunečníku za poplatek.

Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb