Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • Žádné připravované události
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pondělí 17. prosince 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Šestici studentů z celého světa, kteří v rámci programu EDISON představují na staroměstském gymnáziu svoji zemi, přivítal ve středu 10. února 2016 na radnici místostarosta města, Martin Zábranský. „Studenti vysokých škol nejrůznějších oborů si dle vlastního výběru určí, do jaké země by se rádi podívali.
Tam potom stráví pět týdnů, kdy po týdenní přípravě na každé ze čtyř škol jeden týden představují svoji zemi a kulturu. Ubytováni jsou přitom v rodinách zdejších studentů, kteří o to projevili zájem,“ vysvětlil učitel angličtiny na staroměstském gymnáziu, Roman Chovanec, který skupinu zahraničních studentů z Indonésie, Gruzie, Číny a Jordánska na radnici doprovázel.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb