Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

Akce jsou až do odvolání ZRUŠENY

  • 30.8.2020Zábavné odpoledne – škola začíná
  • 6.9.2020Velkomoravský koncert
  • 12.9.2020Slovácké slavnosti vína
  • 26.9.2020Michalské slavnosti – Hody s právem
  • 3.10.2020Staroměstský Den vína
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Aktuální informace ke COVID-19
Žádosti, oznámení, formuláře
Provoz úřadu, informace


Vážení spoluobčané, stejně jako v minulém roce se s Vámi chceme podělit o radostnou zprávu, že se naše město opět výborně umístilo v soutěži O keramickou popelnici. Díky Vám a Vašemu přístupu ke třídění jsme 2. listopadu 2015 ve Vsetíně převzali ocenění za krásné první místo v kategorii zpětného odběru vyřazeného elektrozařízení a za druhou příčku v hlavní soutěžní kategorii týkající se třídění obalových materiálů, tedy skla, papíru a plastů.
Je jen Vaší zásluhou, že po celou dobu existence této soutěže naše město nikdy neodešlo bez umístění na stupních vítězů. Vážíme si Vaší zodpovědnosti a snahy chránit životní prostředí a věříme, že díky Vám pod pomyslnou bednu nikdy neklesneme.

Josef Bazala, starosta města
BZ

Foto: BZ

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb