Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


V pátek 6. listopadu jsme v ZŠ Staré Město oslavili 10. mezinárodní výročí programu Ekoškola. Náš Ekotým připravil fotografický EKOSTÁNEK, kde se zájemci mohli vyfotografovat našimi zkušenými fotografy, nebo si tady mohli pořídit „selfie“. Všechny snímky, které v průběhu dne vznikly, můžete zhlédnout na www.zsstmesto.cz.
Titul Ekoškola jsme získali před dvěma lety a tento školní rok jej budeme obhajovat. V jeho rámci se staráme o třídění odpadů, do kterého aktivně zapojujeme všechny žáky školy, dále zvelebujeme prostory naší školy, snažíme se šetřit energií i množstvím vody. Jsme zapojeni v programu „Recyklohraní“, kde sbíráme použité drobné elektrospotřebiče a baterie. Dvakrát do roka probíhá sběr papíru. Celá škola se snaží sbírat plastová víčka a hliník. Za peníze z tohoto sběru chceme adoptovat pandu červenou v ZOO Zlín. A to je jen část našich aktivit… V současnosti připravujeme ekostánek také na tradiční Vánoční jarmark, který se na naší škole koná každoročně. Tak se za námi přijďte podívat.

Mgr. Renata Hájková
Program Ekoškola oslavil 10. narozeniny. Foto: Mgr. Renata Hájková

Program Ekoškola oslavil 10. narozeniny. Foto: Mgr. Renata Hájková

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb