Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • Žádné připravované události
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pondělí 17. prosince 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Třetí srpnový víkend proběhla ve Bzenci prestižní vinařská akce Galerie Rýnských ryzlinků České republiky, největší výstava Ryzlinku rýnského v Evropě. Tradičně své vzorky přihlásili i staroměstští vinaři a rozhodně se v celoevropské konkurenci 448 ryzlinků např. z německé Mosely, nebo francouzského Alsaska neztratili.
Největší úspěch měla vína Jaroslava Pelky a Radoslava Štrajta, která byla oceněna zlatou medailí výstavy, Dalimil Vrána a Luděk Vávra získali stříbrnou a Karel Čejka a Ivan Hulcký bronzovou medaili výstavy.
Dosažené ocenění staroměstských vinařů na soutěžích a výstavách a termíny nejbližších vinařských akcí ve Starém Městě najdete na webu www.vinaristaremesto.cz

BZ

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb