Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Sobota 16. února 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Upozornění

Vážení spoluobčané,
z důvodu poškození hlavní řídící jednotky světelné signalizace křižovatky u radnice bude světelná signalizace dočasně mimo provoz. Oprava proběhne nejpozději do 20.02.2019.


Děkujeme za pochopení.


Dne 1.června oslavili žáci 1. tříd svátek dětí společně s SVČ Klubko. Všichni prvňáčci se sešli na zahradě SVČ Klubko ve St. Městě, kde pracovnice Klubka připravily pro děti soutěžní dopoledne. Na děti čekaly postavy z filmu Mach a Šebestová. Žáci se rozdělili do tří skupin, jedni trávili čas na dětském hřišti, druzí opékali špekáčky a třetí plnili jednotlivé úkoly. Každý úkol měl svého patrona, Macha, Šebestovou, žáka Horáčka, psa Jonatána a paní Kadrnožkovou.

Děti zápasily se zlou angínou a bojovaly s bacily, v tajemné krabici hledaly věci Šebestové, snažily se rozpoznat popletené zvířátko, zachraňovaly psa Jonatána, vybíraly Jonatánovi blechy a zazpívaly písničku My jsme žáci 3. B. Všechny děti, které splnily úkoly, si zasloužily sladkou odměnu. Díky krásnému počasí se oslava Mezinárodního dne dětí velmi podařila, děti odcházely spokojené a plné zážitků. Poděkování patří i pracovnicím Klubka.

Mgr. Lenka Zábranská
Foto: Mgr. Lenka Zábranská

Foto: Mgr. Lenka Zábranská

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb