Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Nemalého úspěchu zaznamenali mladí hudebníci Základní umělecké školy Uherské Hradiště, pobočky Staré Město, kteří se ve dnech 18. a 24. února 2015 zúčastnili okresního kola Soutěže žáků základních uměleckých škol České republiky v Bojkovicích a v Uherském Brodě. Ve hře na dechové žesťové nástroje získali 1. místo s postupem do krajského kola žáci p. uč. Martina Baláže Jan Janík (hra na trubku, I. kategorie), Václav Výstup (hra na trubku, II. kategorie) a Marek Nožička (hra na baskřídlovku, II. kategorie), ve hře na dechové dřevěné nástroje získali 1. místo s postupem do krajského kola žáci p. uč. Václava Ovčáčíka Vojtěch Zábranský (hra na klarinet, I. kategorie) a Karel Špaček (hra na zobcovou flétnu, V. kategorie), jenž obdržel i titul Absolutní vítěz.
Dalšího velkého úspěchu dosáhla také cimbálová muzika ZUŠ Staré Město, nově si říkající CM Dolinka, která na okresní soutěži cimbálových muzik konané 5. 3. 2015 v Uh.Ostrohu obsadila 1. místo s přímým postupem do kola krajského.
O úspěch se pod vedením pana učitele Radima Snopka zasloužili Tereza Čechmánková, Robin Feldvabel, Miguel Alexandr Jara, Milan Koželuha, Markéta Matyášová, Matěj Mazáč, Jan Mikuš, Lukáš Motyčka, Filip Najman, Martin Novák, Tomáš Snopek, Karel Špaček, Barbora Tymrová a Veronika Zábranská.
Gratulujeme a přejeme hodně zdaru v kole krajském!

Foto: Archiv ZUŠ Uherské Hradiště

Foto: Archiv ZUŠ Uherské Hradiště


Foto: Archiv ZUŠ Staré Město

Foto: Archiv ZUŠ Staré Město

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb