Novinky

Rubriky

Kalendář akcí

  • 27.1.2018 19.00XXI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA
  • 3.3.2018Košt slivovice
  • 18.3.2018Jarní předvelikonoční jarmark
  • 23.3.2018Noc s Andersenem
  • 14.4.2018Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Středa 17. ledna 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Nejmladší potěr fotbalistů Jiskry St. Město skončil po podzimní části Okresního přeboru mladších přípravek na pěkném druhém místě se ziskem 33 bodů, když na vedoucí Dolní Němčí ztrácí pouhé 4 body. Svěřenci trenérů Marka Matouška a Petra Křapy odehráli 13 utkání, v nichž jedenáctkrát zvítězili, dvakrát odešli ze hřiště poraženi, nastříleli 92 branek a 46 dostali. Nejvyšší výhru zaznamenali fotbalisté, z nichž drtivá většina je ročník 2008, s týmem z Vlčnova, který porazili vysoko 15:2, naopak nejvyšší porážku jim uštědřilo právě vedoucí Dolní Němčí, a to 10:7. Z patnácti fotbalistů Jiskry odehráli všechny zápasy Petr Matoušek a Filip Vašíček, který byl navíc nejlepším střelcem Jiskry, když dokázal vstřelit soupeřům 27 branek.

TD
Nejmladší potěr fotbalistů Jiskry St. Město

„Přípravka Jiskry St.Město skončila v tabulce po podzimu na pěkném druhém místě. Trenéři Petr Křapa a Marek Matoušek klukům za dobrou reprezentaci připravili malou předvánoční oslavu, kde nechyběl dort v podobě fotbalového hřiště“.

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Vizualizace ZUŠ

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb