Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Staroměšští orli byli úspěšní na „Vánočním florbalovém turnaji starosty Uherského Brodu“. Tento turnaj se pro staroměstské orly stal již tradicí a nenechali si ho ujít ani letos. V neděli 28. 12. 2014 začal pro orly ze Starého Města velmi dobře. Ve skupině jsme si poradili s orlem Uh. Brod „A“ (5:1) a s týmem FBC Slušovice (4:2). Poslední skupinový zápas jsme prohráli s orlem Uh. Brod „B“ (2:4), ale i přesto jsme ze skupiny postoupili z první pozice.
Ve finálové skupině naše družstvo svedlo vyčerpávající souboj s 1.AC Uh.Brod, který skončil výhrou 2:1. Předposlední zápas turnaje se stal napínavou podívanou pro diváky, kdy hráči Nivnice vedli nad námi 40 sekund před koncem zápasu 1:0. Sebrali jsme vše, co v nás zbylo, a pro Nivnici začalo 7 sekund hrůzy. Dostali 2 branky a staroměšťané si již pohlídali výsledek 2:1. Poslední a zároveň finálový zápas turnaje jsme svedli s favorizovaným „ikryty.cz“ týmem a po vyrovnaném zápasu jsme podlehli 2:1. Orel Staré Město si tedy na vánočním turnaji vybojoval krásné 2.místo.

Tomáš Kučera, jednota Staré Město
Hráči staroměstského Orla nakonec brali stříbro.

Hráči staroměstského Orla nakonec brali stříbro.

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb