Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 26.1.2019 19.30Ples města Staré Město
  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pátek 18. ledna 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Aktivní přístup k životu, fyzická i duševní rovnováha a pozitivní myšlení nejsou v dnešní době jednoduchou a přirozenou životní cestou. Stojí tedy za to, věnovat svému tělu alespoň část úsilí, které denně odevzdáváme své profesi. Nové možnosti v této oblasti nabízí ve Starém Městě Fit studio v areálu Rybníček, které zde bylo otevřeno v září jako doplňková součást komplexních služeb Tennis Clubu Staré Město.
Na své si přijdou ženy preferující skupinová cvičení i ty, co dávají přednost individuálnímu přístupu. Připraveny jsou kompletně vybavené prostory pro skupiny, rozmanité aerobní, kondiční i rehabilitační lekce s moderními cvičebními pomůckami a kardiozóna. Profesionální cvičitelky Michaela Vostarková a Petra Dvořáková se řídí potřebami cvičících. Doporučí jim vhodný typ cvičení a poté je odborně vedou při zdokonalování jejich fyzické kondice.
Z pestré nabídky lze vybrat například kondiční kruhový tréninky, Bodystyling, TRX, Bosu, Pilates a další aktivity vedoucí k získání dobré kondice, pevného zdraví a krásné postavy.
Michaela Vostarková přibližuje podstatu kruhového funkčního tréninku, který je v současnosti trendem v oblasti skupinového cvičení: „Jedná se o krátké, avšak intenzivní cvičení. Důležitou roli hraje jeho motivační složka a efektivita, kterou přináší. Cvičení pomáhá nejen zhubnout, ale také zlepšit kondici, zpevnit zdraví a vytváří i lepší náladu a vyšší pocit sebevědomí. To považuji v dnešní době za významné pozitivum.“ Metodě Pilates se věnuje Petra Dvořáková, která dodává: „Tato komplexní cvičební metoda pomáhá vybudovat silné, pevné a štíhlé tělo. Posiluje ochablé svalstvo a protahuje zkrácené svaly, přispívá k odstranění svalových disbalancí a vadného držení těla, čímž zmírňuje bolesti zad a migrény. Cvičení zlepší prokrvení těla a činnost orgánů a zajišťuje fyzickou a psychickou pohodu.“ Lekce probíhají ve večerních hodinách od 18:30 do 19:30 hod. v šedesátiminutových blocích takto: kruhový funkční trénink s Míšou každé úterý a čtvrtek, TRX s Míšou každou středu, Pilates s Petrou každé úterý a čtvrtek.
Dále Fit studio nabízí i nadstandardní služby v podobě masáží a rehabilitací, konzultace se zkušeným fyzioterapeutem či individuální trénink s osobním trenérem. Maminky také nepřijdou zkrátka, neboť v době cvičení je možné využít možnost hlídání dětí, které si mohou bezstarostně hrát s profesionálními lektory.

Podrobné informace a časové rozvrhy jednotlivých lekcí naleznete na webových stránkách www.tcstaremesto.cz

Na své si přijdou ženy, které preferují skupinová cvičení, ale i ty, co dávají přednost individuálnímu přístupu. Foto: TC

Na své si přijdou ženy, které preferují skupinová cvičení, ale i ty, co dávají přednost individuálnímu přístupu. Foto: TC

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb