Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 26.1.2019 19.30Ples města Staré Město
  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pátek 18. ledna 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Hlídka městských strážníků Miroslav Nosek a Petr Hubáček odjela do budovy Základní školy Staré Město v Komenského ulici. Důvodem návštěvy školy bylo setkání policistů s trojicí dívek, které našly peněženku s finanční hotovostí i doklady a ztracenou věc bezprostředně odevzdaly městským policistům. Nález byl pak předán majiteli.
Děvčata si vysloužila naše poděkování a také sladkou pozornost. Jednalo se o Vendulu Manovou ze 7. A, kterou ve škole baví fyzika, dále o Markétu Sedlářovou ze 7. A, která má v oblibě matematiku a výtvarnou výchovu a nejmladší se jmenuje Kateřina Sazmová, chodí do 6. B a nejvíce ji zajímá matematika. K poděkování se připojuje i redakční rada Staroměstských novin.

Milan Kubíček
Na snímku zleva velitel městské policie Miroslav Nosek, Vendula Manová, Markéta Sedlářová, Kateřina Sazmová a strážník Petr Hubáček. Foto: Milan Kubíček

Na snímku zleva velitel městské policie Miroslav Nosek, Vendula Manová, Markéta Sedlářová, Kateřina Sazmová a strážník Petr Hubáček. Foto: Milan Kubíček

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb