Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Stadion Širůch ožil 6. května opět fotbalem mladších žáků z celého okresu. Z okrskového kola postoupilo osm týmů. V okresním kole Mc Donalďs Cupu školu Staré Město skvěle reprezentovalo družstvo složené z žáků 2. a 3. ročníku. Jako už tradičně se chlapci utkali v prvním zápase se ZŠ Uherské Hradiště – sportovní, zápas vyhráli 3:1 (Kowalík 2, Horák 1). Další zápas sehráli s Bánovem 3:1 (Kowalík 2, Popelka 1). Poslední utkání nás čekalo se ZŠ Strání, které jsme vyhráli 5:1 (Kowalík 4, Popelka 1). Žáci prolétli vítězně skupinou a postoupili do semifinále, kde se utkali s Polešovicemi 1:0 (Kowalík 1) a do finále nastoupili s odhodláním poprat se o zlato. Turnaj skvěle završili zápasem se ZŠ Uherský Brod Na Výsluní 4:2 (Kowalík 4). Dne 20. května naši malí fotbalisté postupují jako vítězové do krajského kola ve Zlíně. Blahopřejeme k postupu a přejeme hodně úspěchů.
Sestava: J. Kowalík, A. Pohl, S. Straka, D. Vícha, L. Filípek, F. Horák, M. Popelka, A. Bureš, A. Neubauer, brankář K. Kejř.

Mgr. Jitka Trnčáková
         Mladí fotbalisté postoupili do krajského kola. Foto: JT

Mladí fotbalisté postoupili do krajského kola. Foto: JT

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb