Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 26.1.2019 19.30Ples města Staré Město
  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pátek 18. ledna 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Vážení spoluobčané a čtenáři, dovolte mi vyjádřit Vám poděkování za Vaše finanční příspěvky na Tříkrálovou sbírku, která se konala již tradičně na začátku nového roku. Skutečnost, že nejsme lhostejní k lidem, kteří naši pomoc nejvíce potřebují, ukazuje na lidskou solidaritu, vyjádřenou Vaší ochotou poskytnout dar. Tolerance a solidarita jsou slova, která v našich rodinách o Vánocích mnohokrát zazní. Vzpomínky na blízké a přátele jsou podnětem k otevřeným lidským srdcím, srdcím, která chtějí udělat radost i druhým a není důležité, jak velký dar poskytnu. Podstatná je ochota pomoci druhému, slyšet na jeho starosti a těžkosti.
Chci Vám vyjádřit poděkování za všechny, ke kterým se Vaše pomoc dostane, ale i všem dětem a dobrovolníkům, kteří na sebe vzali to břímě a žádali o Vaši pomoc, ne pro sebe, ale pro druhé. Tato celostátní dobročinná akce se stává důležitou humanitární pomocí.
Doufám, že vzájemná tolerance a solidarita jeden ke druhému nám pomůže i v dalších dnech roku 2014.

Josef Bazala, starosta
Starosta Josef Bazala poděkoval členům Staroměstské kapely i divákům, kteří se v hojném počtu zúčastnili Vánočního koncertu v kostele Svatého Ducha, za pěkný kulturní zážitek. Foto: Vladimír Kučera

Starosta Josef Bazala poděkoval členům Staroměstské kapely i divákům, kteří se v hojném počtu zúčastnili Vánočního koncertu v kostele Svatého Ducha, za pěkný kulturní zážitek. Foto: Vladimír Kučera

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb