Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 28.8.2020 19.30Regionální kolo soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku
  • 30.8.2020Zábavné odpoledne – škola začíná
  • 6.9.2020Velkomoravský koncert
  • 12.9.2020Slovácké slavnosti vína
  • 26.9.2020Michalské slavnosti – Hody s právem
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Tyto práce děláme pro naše zákazníky z důvodu zajištění bezpečného a spolehlivého provozu distribuční soustavy, pro odstranění zjištěných závad nebo připojení nových odběratelů k distribuční síti. Těmito opatřeními předcházíme dalším škodám, které mohou vzniknout třetím stranám případnou poruchou na distribučním zařízení.
Pro plánované odstávky v nadcházejícím období do 17.4.2020 platí, že maximální počet omezených odběrných míst bude do 90 koncových odběratelů a doba vypnutí nepřesáhne 6 hodin. Naši pracovníci budou na vymezeném pracovišti vždy práce provádět v co nejkratším čase, kdy část prací budou následně provádět metodou práce pod napětím, aby dobu omezení zkrátili.
Vzhledem k nutnosti zajistit veškeré plánované činnosti předpokládáme, že od 17.4.2020 budeme provádět plánované odstávky ve standardním režimu, kdy budeme minimalizovat dopad na naše zákazníky a optimalizaci času vypnutí pro nezbytné práce.
Omlouvám se našim odběratelům za případné způsobené potíže, tyto údržbové práce jsou nezbytné pro udržení bezpečného provozu distribuční soustavy.

Obracím se na Vás prostřednictvím přímého mailu, protože hned v pondělí 30.03.2020 je ve Vašem městě naplánovaná práce s omezením dodávek elektřiny pro 53 odběrných míst.
Oznámení o plánovaném bezproudí bylo již na město posláno dříve s předstihem. Jedná se o část ulice Hradišťská a ulice Na Výsluní. Plánované vypnutí je 7:30.

Ing.Jan Mašek
Oblastní Manager

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb