Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

Akce jsou až do odvolání ZRUŠENY

  • 18.4.2020Staroměstský Den Země – Ukliďme ČR
  • 25.4.2020Den Země - Kovosteel
  • 26.4.2020Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
  • 6.5.2020Pasování prvňáčků
  • 9.5.2020Košt vína
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Projednání projektového řešení

Revitalizace ul. Nová čtvrť, část Finská, Staré Město (pdf) - situace upravená dle požadavků občanů, vznesených na jednání dne 24. 2. 2020


Jedenadvacátý ročník Děkanátního plesu zahájil letošní sezónu bálů. Prostory Společensko – kulturního centra ve Starém Městě patřily v sobotu 11. ledna 2020 plesuchtivým návštěvníkům, kteří zaplnili všechny sály bývalé sokolovny do posledního místečka. Bohatá tombola, která obsahovala přes dvě stovky cen, bývá na Děkanátním plesu standardem a ani letos tomu nebylo jinak.
Zahájení se chopili správce staroměstské farnosti, otec Miroslav Suchomel, uherskohradišťský děkan Josef Říha a starosta Josef Bazala. Poté již patřil taneční parket návštěvníkům, které na chvíli vystřídala se svým tanečním programem také staroměstská křesťanská mládež.
Děkanátní ples je vyhlášený koštem pálenek z ovoce vypěstovaných na farních zahradách. Letos se u degustátorského stolku sešlo osm vzorků, které přivezli faráři z nejbližšího okolí.
K tanci i poslechu hrálo návštěvníkům několik kapel. Chybět nemohla Staroměstská kapela a Bálešáci, v menším sportovním sále zase skupina Trinom.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas a František Ingr

Foto: Aleš Korvas a František Ingr

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb