Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 4.3.2020Výtvarná soutěž
  • 7.3.2020Košt slivovice
  • 27.3.2020Noc s Andersenem
  • 29.3.2020Jarní předvelikonoční jarmark
  • 18.4.2020Staroměstský Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Projednání projektového řešení

Podklad k projednání návrhu projektového řešení stavby Revitalizace ul. Nová čtvrť, část Finská, Staré Město (pdf)


V pondělí 4. listopadu se v MŠ Komenského konalo dýňové odpoledne, kde si děti mohly vyřezat za pomocí rodičů krásné dýně. Každý kousek byl opravdovým uměleckým dílem. Dýňáci se velmi vydařili, krásně rozsvítili a ozdobili hlavní vchod do naší školky. Nechybělo malování na obličej, strašidelné čarodějnice, kostlivci a mumie. Dokonce jedna ježibaba s dědkem obsadili dřevěný zahradní domeček, zabydleli se v něm a trošku postrašili naše děti při plnění tajuplného úkolu.
Touto příjemnou akcí jsme zároveň oslavili již 40. výročí založení naší mateřské školy. Pro děti byly připraveny lahodně nazdobené muffinky a dort ve tvaru čtyřicítky. Zahrada byla plná světýlek a strašidýlek, chodbu zdobily archivní fotky, kroniky a také vzkaz v láhvi, který byl nalezen při nedávné rekonstrukci. Bohužel zatím se nám nepodařilo najít jejich tvůrce.
Děkujeme všem zúčastněným za krásně strávené odpoledne.

MŠ Komenského, Staré Město

Foto: MŠ Komenského, Staré Město

Foto: MŠ Komenského, Staré Město


Foto: MŠ Komenského, Staré Město

Foto: MŠ Komenského, Staré Město


Foto: MŠ Komenského, Staré Město

Foto: MŠ Komenského, Staré Město

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb