Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 25.10.2019Oslava založení ČS
  • 8.11.2019Svatomartinská slavnost
  • 1.12.2019Vánoční jarmark
  • 5.12.2019Rozsvícení Vánočního stromu + Mikuláš
  • 6.12.2019Setkání spolků
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Dotazník spokojenosti obyvatel našeho města s možností sportování

Město Staré Město v současné době zpracovává Plán rozvoje sportu ve Starém Městě pro období 2020 – 2025. Součástí plánu rozvoje sportu je i provedení tří dotazníkových šetření: mezi příspěvkovými organizacemi města a sportovními organizacemi působícími na území města, mezi žáky 6. a 8. ročníků základní školy a studenty 2. ročníků Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město a mezi veřejností. Do konce měsíce října budou mít všichni obyvatelé Starého Města možnost zapojit se do průzkumu veřejného mínění, který je zaměřený na zjišťování spokojenosti obyvatel našeho města s možností sportování a sportovních aktivit a jejich potřeb. Je možné si je také vyzvednout a následně odevzdat tištěnou verzi dotazníku na podatelně městského úřadu.

Vyplnit dotazník

Veřejná sbírka

Veřejná sbírka na dostavbu kostela Svatého Ducha se bude konat 14. – 20. října 2019 na území Starého Města.
Upřímně děkujeme „Pán Bůh zaplať“ za vaše dary!

Zahájení školního roku se netýkalo v pondělí 2. září pouze základních škol, ale také staroměstské pobočky Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. V pondělí odpoledne se sešli všichni budoucí žáci některého ze tří oborů, které se ve Starém Městě vyučují. Po seznámení studentů i rodičů s organizačními záležitostmi se mohli noví studenti zeptat kantorů, kteří je během školního roku povedou na cokoliv potřebného a důležitého.
„Jsem nesmírně rád, že staroměstská pobočka, která je svou velikostí největší pobočkou ZUŠ Uherské Hradiště a navštěvuje ji 400 dětí je zároveň školou krásnou, moderní a zvlášť dosahující každoročně velkých úspěchů i v celostátní míře. Hrozně moc mě těší zájem dětí a rodičů, byť nemůžeme vyhovět všem žadatelům o studium na naší škole. Vždyť vést děti, obzvlášť v dnešní PC době k něčemu krásnému, ušlechtilému a obohacujícímu jako je hudba, tanec, malba či přednes je přece skvělé a všichni kantoři tomu dáváme maximum,“ uvedl vedoucí staroměstské pobočky Radim Snopek, který se zahájení školního roku ujal společně s ředitelem Základní umělecké školy v Uherském Hradišti Jiřím Pospíchalem.

Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb