Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 4.3.2020Výtvarná soutěž
  • 7.3.2020Košt slivovice
  • 27.3.2020Noc s Andersenem
  • 29.3.2020Jarní předvelikonoční jarmark
  • 18.4.2020Staroměstský Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Projednání projektového řešení

Podklad k projednání návrhu projektového řešení stavby Revitalizace ul. Nová čtvrť, část Finská, Staré Město (pdf)

Zahájení školního roku se netýkalo v pondělí 2. září pouze základních škol, ale také staroměstské pobočky Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. V pondělí odpoledne se sešli všichni budoucí žáci některého ze tří oborů, které se ve Starém Městě vyučují. Po seznámení studentů i rodičů s organizačními záležitostmi se mohli noví studenti zeptat kantorů, kteří je během školního roku povedou na cokoliv potřebného a důležitého.
„Jsem nesmírně rád, že staroměstská pobočka, která je svou velikostí největší pobočkou ZUŠ Uherské Hradiště a navštěvuje ji 400 dětí je zároveň školou krásnou, moderní a zvlášť dosahující každoročně velkých úspěchů i v celostátní míře. Hrozně moc mě těší zájem dětí a rodičů, byť nemůžeme vyhovět všem žadatelům o studium na naší škole. Vždyť vést děti, obzvlášť v dnešní PC době k něčemu krásnému, ušlechtilému a obohacujícímu jako je hudba, tanec, malba či přednes je přece skvělé a všichni kantoři tomu dáváme maximum,“ uvedl vedoucí staroměstské pobočky Radim Snopek, který se zahájení školního roku ujal společně s ředitelem Základní umělecké školy v Uherském Hradišti Jiřím Pospíchalem.

Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb