Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 5.12.2019Rozsvícení Vánočního stromu + Mikuláš
  • 6.12.2019Setkání spolků
  • 8.12.2019Vánoční jarmark
  • 15.12.2019Vánoční zpívání
  • 25.1.2020XXIII. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Dotazník spokojenosti obyvatel našeho města s možností sportování

Město Staré Město v současné době zpracovává Plán rozvoje sportu ve Starém Městě pro období 2020 – 2025. Součástí plánu rozvoje sportu je i provedení tří dotazníkových šetření: mezi příspěvkovými organizacemi města a sportovními organizacemi působícími na území města, mezi žáky 6. a 8. ročníků základní školy a studenty 2. ročníků Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město a mezi veřejností. Do 15. listopadu budou mít všichni obyvatelé Starého Města možnost zapojit se do průzkumu veřejného mínění, který je zaměřený na zjišťování spokojenosti obyvatel našeho města s možností sportování a sportovních aktivit a jejich potřeb. Je možné si je také vyzvednout a následně odevzdat tištěnou verzi dotazníku na podatelně městského úřadu.

Vyplnit dotazník

Upozornění

Vážení spoluobčané, upozorňujeme vás, že se v našem městě stal případ obtěžování ženy na veřejném prostranství. K incidentu došlo v brzkých ranních hodinách. Prosíme vás o zvýšenou opatrnost a obezřetnost.


Konečně jsme se dočkaly toho slavnostního okamžiku, my děti, co už jsme dorostly do školních let. Budeme pasováni na školáky.
Vybavené aktovky už jsou nachystané, tak je musíme přinést ukázat učitelkám a kamarádům. Ať ti malí vidí, jak vypadá školák.
A po slavnostním pasování, uložení knih a vysvědčení do aktovky předvedeme i rodičům, jestli ji uneseme a jak nám aktovka sluší.
Zmrzlinovou pochoutkou zakončíme dnešní slavnostní den.
Byl veselý a slavnostní. Ještě to není poslední den ve školce.. Ještě pár dní.
Užijeme si prázdnin a pak…..
Pak už budeme patřit někam jinam.
Každé loučení je těžké. Zvláště, když jsme zde strávili nejméně 3 – 4 roky, zvláště, když nám tady bylo dobře. A až za sebou naposledy zavřeme dveře školky, určitě ukápne i nějaká ta slzička.
Každé loučení je těžké, ale s každým loučením něco nového začíná.
Tak ať to nové, co nás po prázdninách čeká, je krásné.

KMŠ Staré Město
Foto: KMŠ Staré Město

Foto: KMŠ Staré Město

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb