Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 28.8.2020 19.30Regionální kolo soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku
  • 30.8.2020Zábavné odpoledne – škola začíná
  • 6.9.2020Velkomoravský koncert
  • 12.9.2020Slovácké slavnosti vína
  • 26.9.2020Michalské slavnosti – Hody s právem
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Upozornění pro občany:

Z důvodu státního svátku na počátku měsíce července se svoz pytlového sběru plastů posunuje na dny 13.7.2020 a 14.7.2020 v souladu s harmonogramem svozu.


Letos stejně jako každý rok se žákyně tanečního oboru ZUŠ Uherské Hradiště pobočky Staré Město ze třídy Jarmily Krystoňové zúčastnily několika baletních soutěží.
Letos se svěřenkyně paní Krystoňové zúčastnily v polovině dubna 15. ročníku celostátní soutěže v klasickém tanci Pardubická arabeska, na konci a v polovině května potom dalších soutěží Mezinárodní baletní soutěže pro děti a mládež Na špičkách v Brně ve dnech a Grand prix dance Olomouc.
V Brně se na předních místech umístil duet Španělský tanec (Emílie Pospíchalová a Marie Hofmanová) a na třetím místě trio Ruský tanec (Eliška Mikušová, Ema Hlavsová a Justina Jurásková).
Stejná místa obsadil duet i trio také v Olomouci. Tam se zadařilo i triu Paquita (Tereza Štanglová, Natálie Zemková a Karolína Vojáčková). Dominika Marková získala krásné 4. místo za variaci Odalisky, stejně tak Eliška Mikušová v mladší kategorii za variaci Plameny Paříže.
Letos poprvé soutěžily i žákyně ze 4. a 5. ročníku. Choreografie Jiřínkova polka získala v Olomouci 7. místo a choreografie Přítelkyně Giselle skončila na 8. místě. Sborová choreografie Indický tanec (6. ročník) si lépe vedla v Brně, kde skončila na 5. místě z 16 zúčastněných choreografií.
Blahopřejeme!!!!

Jarmila Krystoňová

Foto: Jarmila Krystoňová

Foto: Jarmila Krystoňová


Foto: Jarmila Krystoňová

Foto: Jarmila Krystoňová

Foto: Jarmila Krystoňová

Foto: Jarmila Krystoňová

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb