Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

Akce jsou až do odvolání ZRUŠENY

  • 30.8.2020Zábavné odpoledne – škola začíná
  • 6.9.2020Velkomoravský koncert
  • 12.9.2020Slovácké slavnosti vína
  • 26.9.2020Michalské slavnosti – Hody s právem
  • 3.10.2020Staroměstský Den vína
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Aktuální informace ke COVID-19
Žádosti, oznámení, formuláře
Provoz úřadu, informace


O víkendu 4. a 5.5. se naši hráči U11 (2008) doplnění mladšími spoluhráči zúčastnili stejně jako vloni dvoudenního mezinárodního turnaje Landek Cup 2019 v Ostravě v Pětřkovicích, kde mohli změřit své síly s mnoha kvalitními soupeři. Turnaj byl rozdělen na dvě části, sobotní den čekal kluky důležitý úkol, postoupit z nabité skupiny, což splnili na jedničku, kdy po 7 zápasech skončili na druhém místě a zajistili si tak postup do dalších bojů.

Neděle patřila play off, kdy naši borci dokázali vyhrát svůj první zápas a dostat se tak do top 16, kde naši cestu ovšem zastavil soupeř ze Znojma, poté následovali souboje u umístění, které vedly na krásné 14 místo ze 48 týmů.
Konfrontace s kvalitními týmy hrající žákovskou ligu je přesně to, co naši hráči potřebují a navíc zjistili, že i s takovým soupeřem jako je Baník Ostrava lze hrát vyrovnanou partii.
Což dokazuje i fakt, že za Jiskrou skončily týmy jako: Vyškov, Vsetín, Karviná, Opava, Baník Ostrava, Wisla Krakov,Sigma Olomouc, Vítkovice, Třinec, Frýdek-Místek…
Turnaj s trenérem Bronislavem Chramcovem hodnotíme velice kladně, protože kluci se s každým soupeřem snažili hrát přesně to, co po nich vyžadujeme, dominovali na hřišti jak v držení míče, tak v technických dovednostech, na druhou stranu jsme ale zjistili na čem musíme ještě více zapracovat. Předváděnou hrou jsme získali mnoho uznání od Trenérů soupeřů a také si našli nové kamarády na přáteláky, takže jde vidět určitý posun nahoru.
Hráči, kteří reprezentovali Jiskru: Radek Chramcov, Adam Kaštánek, Jakub Ventrča, David Špatný, Jakub Jirsák, Dominik Bartoš, Ladislav Dvorský,Adam Lapčík, Michal Áč, Matouš Pospíchal, Martin Tomaštík.
Všem hráčům patří obrovské díky za kvalitní reprezentaci JISKRY!
Nesmíme zapomenout také na rodiče, kteří vytvořili vynikající podmínky pro kluky, kdy neustálým povzbuzováním hnali Jiskru za vítězstvím.

Výsledky:
JSM 4:2 Třinec
JSM 6:0 Kylešovice
JSM 4:1 Ostrava Jih A
JSM 1:0 Baník Ostrava
JSM 0:2 Kysucké Nové Mesto
JSM 1:1 FK Letohrad
JSM 2:5 Karpaty Lvov
JSM 1:0 Moravský Krumlov
JSM 0:3 Znojmo
JSM 2:3 Zaglebie Sosnowiec
JSM 4:1 Kysucké Nové Mesto
JSM 2:2 Hrdlořezy
JISKRA!!! JISKRA!!!

Poděkování od rodičů.
Kluci byli úžasní, s naprostou suverenitou předvedli o čem fotbal je…..kolektivní hra, povzbuzování se navzájem, ale hlavně skvěle využitý čas v tom co je baví a co je naplňuje. Uznání si zaslouží nejen oni, ale především naši trenéři Bronislav Chramcov a Tomáš Ficek, kteří jim ukazují cestu tím správným směrem. Nádherný výsledek mluví za vše a my, rodiče můžeme jen říci “ jsme na Vás hrdí“…. a přesně o tom to je!!! Jiskra!!! Jiskra!!! Jiskra!!!

Tomáš Ficek

Foto: Jiskra staré Město

Foto: Jiskra staré Město


Foto: Jiskra staré Město

Foto: Jiskra staré Město


Foto: Jiskra staré Město

Foto: Jiskra staré Město


Foto: Jiskra staré Město

Foto: Jiskra staré Město

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Objevte Východní Moravu

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb