Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Sobota 16. února 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Upozornění

Vážení spoluobčané,
z důvodu poškození hlavní řídící jednotky světelné signalizace křižovatky u radnice bude světelná signalizace dočasně mimo provoz. Oprava proběhne nejpozději do 20.02.2019.


Děkujeme za pochopení.


Jedno oko nezůstalo suché, když se Kurzy baletu a taneční skupina INARIS rozhodly svým tancováním opět pomoci. Nejen tanečnice, ale i jejich rodinní příslušníci si zpříjemnili předvánoční chvíle taneční atmosférou a chvilkou dobrého skutku.
Záměrem celého večera bylo nejenom si vzájemně předvést pečlivě připravené choreografie, ale celý výtěžek z této akce věnovat nemocné holčičce léčící se z onkologického onemocnění. Částka 11.460,- Kč byla předána nic netušící baletce Anežce a jejím rodičům. Neopomněli jsme ani na symbol věčné ochrany a malé Anežce jsme tak věnovali sochu Andělky.
Kruhem, který je symbolem jednoty, dokonalosti, absolutna a věčnosti jsme spojili všichni přítomní své síly a přáli si, aby Andělka chránila nejen Anežku, ale všem nám dodala sílu, pevné zdraví a trochu i toho štěstí.
I kdyby si kdokoliv myslel, že to nelze , tak síla toho okamžiku, kdy všichni tancovali pro společné přání, byla tak mocná, že jen to stačilo, aby všem pohladila duši a rozzářila oči Anežky.
Tato besídka však byla pouze pro rodinné příslušníky členek Kurzů baletu. Z fotografií si alespoň částečně vychutnejte silnou atmosféru, která tento večer panovala.

„Ušlechtilé skutky můžeme konat, aniž vládneme zemi a moři“. Aristotelés

INARIS

Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb