Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 1.9.2019Velkomoravský koncert
  • 7.9.2019Slovácké slavnosti vína
  • 8.9.2019Zábavné odpoledne – škola začíná
  • 28.9.2019Michalské slavnosti – Hody s právem
  • 5.10.2019Staroměstský Den vína
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Vážení spoluobčané,
Z důvodu připravované nové koncepce dopravy v souměstí Uherské Hradiště, Staré Město a Kunovice připravuje Město Uherské Hradiště průzkum dopravního chování obyvatel, který má bude použit pro verifikaci a případné korekce navrhovaných změn v linkových vedeních v Uherském Hradišti, Starém Městě a Kunovicích. Do chystaného průzkumu bude zařazeno 1000 domácností, z nichž bude 600 osloveno v Uherském Hradišti, 200 ve Starém Městě a 200 v Kunovicích. Pro co nejpřesnější výstup z průzkumu je důležité, aby se jej zúčastnila celá domácnost s výjimkou dětí mladších 6-ti let.
Průzkum provede agentura STEM/MARK, jejíž tazatel se prokáže platným průkazem, nebude nabízet žádné služby a požádá vás pouze o vyplnění dotazníku. Nebude požadovat žádné osobní doklady ani jakoukoliv platbu a k výkonu své práce nepotřebuje vstupovat do bytu či domu.
Máte-li k průzkumu jakoukoliv otázku, můžete se obrátit na vedoucího výzkumu Ondřeje Váchu (vacha@stemmark.cz) nebo RNDr. Jaroslava Bičana z Městského úřadu Uherské Hradiště (e-mail: jaroslav.bican@mesto-uh.cz, tel.: 572 525 243).
I Váš názor pomůže zlepšit připravovanou změnu v nové dopravní koncepci.
Průzkum proběhne ve druhé polovině října a v listopadu.
Děkujeme!

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamery hnízdiště čápů

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb