Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 19.8.2018 15.00O putovní pohár starosty města Starého Města
  • 25.8.2018 14.00Středověké odpoledne
  • 31.8.2018 15.0022. Mistrovství České Republiky a Fiesta 2018
  • 1.9.2018 19.30CM Bálešáci - křest nového CD
  • 2.9.2018 15.00Zábavné odpoledne s knihovnickou dílnou
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pátek 17. srpna 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Dotazník pro občany

Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky těchto dotazníků pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením. Termín na vyplnění dotazníku je do 10/9/2018.

Dotazník k vyplnění

Děkujeme moc za Vaši vstřícnost a vyplnění dotazníku.


Změna provozního řádu a zrušení poplatků pro používání nově opravených hřišť na Michalské a u budovy druhého stupně ZŠ. To jsou novinky, se kterými přišlo vedení staroměstské radnice po vlně kritiky, která se na představitele města snesla po zveřejnění plánu na částečné zpoplatnění používání hřišť. „Původně jsme plánovali, že hřiště budou zdarma pro děti do věku patnácti let. Od patnácti let měli například skupiny za používání hřiště na malou kopanou nebo basketbal platit sto korun. Veřejnosti se ale tento plán nezamlouval, a proto jsme vyslechli hlas obyvatel a změnili názor. Koneckonců jsme hřiště zbudovali pro obyvatele Starého Města, ať už dětské či dospělé,“ řekl starosta Starého Města Josef Bazala.
Rekonstruovaná hřiště na Michalské plánuje Městský úřad ve Starém Městě zkolaudovat a uvést do provozu do konce června, hřiště u základní školy již je v provozu a slouží veřejnosti. Obě hřiště budou mít své správce, kteří zajistí, že budou veřejnosti přístupná od 9 do 21 hodin.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb