Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 2.3.2019Košt slivovice
  • 6.3.2019Výtvarná soutěž
  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Sobota 16. února 2019

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Upozornění

Vážení spoluobčané,
z důvodu poškození hlavní řídící jednotky světelné signalizace křižovatky u radnice bude světelná signalizace dočasně mimo provoz. Oprava proběhne nejpozději do 20.02.2019.


Děkujeme za pochopení.


Fotbalová starší přípravka JISKRY Staré Město suverénně ovládla obě soutěže, ve kterých v sezoně 2017/2018 proháněla své soupeře. V okresním přeboru kluci neprohráli za celou sezonu jediné utkání a v okresní soutěži prohráli až poslední utkání, které z důvodu účasti většiny hráčů na dvou paralelně hraných turnajích odehráli hráči nižší věkové kategorie. Do jednotlivých utkání naskočilo více než 30 hráčů, kteří se pod taktovkou trenérů Tomáše Ficka, Bronislava Chramcova a Marka Matouška snažili svého soupeře přehrát především kombinační hrou už od brankáře.
Na úspěchu se podíleli:
Bartoš Dominik, Blahynka Sebastian, Dvorský Ladislav, Chlachula Michal, Chramcov Radek, Kalina Adam, Kaštánek Adam, Kolář Lukáš, Koutník Tobiáš, Kunert Prokop, Lapčík Adam, Martinek Jonáš, Matoušek Petr, Měrka Šimon, Novomestský Vojta, Pavlica Ladislav, Petřík Adam, Přikryl Adam, Runták Adam, Slováček Richard, Sonntag Pavel, Škrabal David, Šmíd Darek, Šmíd Dominik, Špatný David, Štípa Matěj, Tomaštík Martin, Tuček Sebastian, Vávra Tomáš, Vávra Vojta, Vojáček Jarda, Vybíral Tomáš, Vyskočil David, Zemek Honza, Žák Filip.

Jiskra Staré Město
Foto: Jiskra Staré Město

Foto: Jiskra Staré Město

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb