Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Skvělá zábava, vynikající občerstvení a spokojené výrazy dětí. Tak by se dalo ve stručnosti popsat pondělí 30. dubna u Hotelu Synot ve Starém Městě. Právě na tento den totiž tradičně připadá oslava pálení čarodějnic neboli oslavy Filipojakubské noci. Každoročně je zde v tento den připravena spousta zábavy pro děti v podobě skákacích hradů, desítek her a stanovišť, na nichž mohou plnit různé úkoly, jízdy na ponících nebo výcviku loveckých dravců. Ani letos nechyběla již tradiční soutěž o nejoriginálnější čarodějnickou masku.
Odpoledne začal program vystoupením country kapely Lofoši, poté již patřil prostor před pódiem kouzelníkovi. Děti se čile hlásily o každou možnost vystoupení s mistrem magie.
Po setmění nechyběl ani slíbený ohňostroj a potom už program pódia patřil dospělým. Koncertovali ostřílení pardálové z Gongu. Kdo by čekal, že by se při jejich vystoupení vyplazily na pódium nemohoucí fosílie, ten by se šeredně spletl. Pánové předvedli, že jim ne nadarmo tluče pravé rockové srdce a opět podali parádní výkon. „Gongáči“ se střídali s další kapelou Doctor´s Band a nastupující generací hudebníků ze skupiny 3Day.

Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb