Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 19.8.2018 15.00O putovní pohár starosty města Starého Města
  • 25.8.2018 14.00Středověké odpoledne
  • 31.8.2018 15.0022. Mistrovství České Republiky a Fiesta 2018
  • 1.9.2018 19.30CM Bálešáci - křest nového CD
  • 2.9.2018 15.00Zábavné odpoledne s knihovnickou dílnou
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pátek 17. srpna 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Dotazník pro občany

Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky těchto dotazníků pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením. Termín na vyplnění dotazníku je do 10/9/2018.

Dotazník k vyplnění

Děkujeme moc za Vaši vstřícnost a vyplnění dotazníku.


Ocenění za dlouholetou intenzivní trenérskou práci se dočkala Základní škola ve Starém Městě. Její ředitel Josef Jurnykl a hlavní školní volejbalový trenér Jan Zábranský převzali z rukou hlavního trenéra volejbalové mládeže Českého volejbalového svazu, pana Jiřího Zacha, ocenění „Partnerská škola Českého volejbalového svazu“.
Staroměstská základní škola dlouhodobě spolupracuje s místním volejbalovým klubem. Tréninky organizují a vedou v rámci volnočasových aktivit kroužků zkušení pedagogové, kteří jsou současně i volejbalovými hráči a trenéry. Jejich úkolem je motivovat žáky k účasti na těchto sportovních kroužcích, učit je volejbalovým dovednostem a organizovat je v soutěžích Krajského a Českého volejbalového svazu. V současné době soutěží volejbalová mládež ZŠ Staré Město v kategoriích barevného minivolejbalu, starších a mladších žáků a juniorů. Tréninkové jednotky volejbalové přípravky probíhají v pondělí a středu od 14:00 – 15:30 hod., mladší a starší žáci trénují ve středu a pátek od 14:00 – 15:30 hod. Mladší i starší žáci obsadili v letošní soutěžní sezóně druhá místa v krajském přeboru, kterého se účastnilo 7 družstev Zlínského kraje. Pokud hledáte pro své děti pohybovou aktivitu skupinové hry, bez zákeřných kontaktů, krásných prožitků ze hry a přátelské atmosféry, přiveďte děti kdykoliv na tréninky nebo je přihlaste na volejbalové soustředění, které probíhá tradičně předposlední srpnový týden. Řekl trenér a pedagog staroměstských volejbalistů Jan Zábranský.

Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas


Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb