Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • Žádné připravované události
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Pondělí 17. prosince 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že dne 20. 9. – 10. 10. 2017 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Slavičín – Bohuslavice nad Vláří na trati 341 Staré Město u UH. – Vlárský průsmyk. Všechny vlaky v době výluky budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která pojede po dvou linkách: Základní linka jede v úseku Slavičín – Bylnice a opačně. Tato linka jede dle pravidelného železničního jízdního řádu a neobsluhuje železniční stanici Bohuslavice nad Vláří a zastávku Divnice!
Linka pro obsluhu železniční stanice Bohuslavice nad Vláří a zastávku Divnice bude provozována v úseku Slavičín – Bohuslavice nad Vláří a opačně. Tato linka jede dle výlukového jízdního řádu. Cestující ze stanic Bohuslavice nad Vláří a Divnice ve/ze směru Staré Město u UH. a Bylnice musí jet vždy přes stanici Slavičín, kde bude umožněn přestup mezi spoji náhradní dopravy. Cestující nedoplácejí rozdíl jízdného, odjezd ze stanic Bohuslavice nad Vláří a Divnice je dříve oproti pravidelnému odjezdu vlaku!.

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb