Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 19.8.2018 15.00O putovní pohár starosty města Starého Města
  • 25.8.2018 14.00Středověké odpoledne
  • 31.8.2018 15.0022. Mistrovství České Republiky a Fiesta 2018
  • 2.9.2018 15.00Zábavné odpoledne s knihovnickou dílnou
  • 2.9.2018 17.00Velkomoravský koncert
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Středa 15. srpna 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie

Dotazník pro občany

Obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod“. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky těchto dotazníků pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením. Termín na vyplnění dotazníku je do 10/9/2018.

Dotazník k vyplnění

Děkujeme moc za Vaši vstřícnost a vyplnění dotazníku.


Hned úvodem bych chtěl všem hráčům poděkovat za vzornou reprezentaci klubu potažmo města, jak v krajské soutěži mladších žáků tak i na velmi kvalitně obsazených turnajích, kdy jejich soupeři byli mužstva z celorepublikové špičky jako Slavie Praha, Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Fastav Zlín atd. Už samotné pozvání na takové turnaje je pro nás všechny (klub, město) velkou reklamou, odměnou a povzbuzením do budoucna.
Co se týče krajské soutěže mladších žáků, tak neměli naši hráči žádnou konkurenci a to jsme ve většině utkání hráli proti o rok starším klukům. Z toho pramení i statistiky kdy jsme nastříleli v 18 utkáních úctyhodných 172 branek a pouze 25 obdrželi. Na to navazuje i to že nejlepšími střelci soutěže byli hráči JISKRY Ondra Zelený s 52 vstřelenými brankami (věkem hráč ještě starší přípravky), druhým pak Samuel Straka s počtem 31 branek. Dále pak hráče, který měl nejvíce asistencí a to 71, náš kapitán Tadeáš Peška. Samozřejmě tohle je pouze základ pomyslné pyramidy kdy i sami hráči vědí, že je čeká ještě spousta práce.

Vítězové K.S. mladších žáků 2016/2017 jsou:

brankáři- Horák Filip, Bačák František, Vávra Tomáš

hráči – Peška Tadeáš, Straka Samuel, Popelka Marek, Kunovjánek Lukáš, Ficek Matyáš, Frýbort Vojtěch, Zelený Ondřej, Mach Filip, Kejř Kryštof, Hoferek Tomáš, Polášek Ondřej, Titz Petr, Bilavčík Michal, Trvaj Jindřich, Hájek Jakub, Neubauer Adam

trenéři – Abrhám Roman, Čech Roman

Roman Abrhám
šéftrenér mládeže a trenér mladších žáků

Foto: Abrhám Roman

Foto: Abrhám Roman


Foto: Abrhám Roman

Foto: Abrhám Roman


Foto: Abrhám Roman

Foto: Abrhám Roman

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb