Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Vystoupení jednotlivých skupin Dolinečky, neboli dětského folklorního souboru, který funguje při Základní škole Staré Město, je na programu každý rok v květnu. Děti od těch nejmladších až po starší předvádějí rodičům a prarodičům, co se za uplynulý rok v Dolinečce naučily.
Nejinak tomu bylo i letos, kdy vystoupení Dolineček I – IV vyšlo na první květnový pátek. Stejně jako v minulých ročnících byl zájem o vystoupení tak vysoký, že se musely konat dvě opakování programu, první v 16:00 hodin a druhé v 19:00 hodin. Obě vystoupení byla vyprodána a návštěvníci mohli vidět originální a krásně připravená vystoupení. V přibližně dvouhodinovém programu se předvedla více než stovka účinkujících, kteří si na závěr vysloužili od zaplněného sálu Společensko – kulturního centra několikaminutový aplaus.
V samotném závěru pokřtili starosta Starého Města Josef Bazala, ředitel ZUŠ Radim Snopek a primáš CM Bálešáci a součastně vedoucí CM Dolinečka Tomáš Vavřík nové CD Dolinečky. Poté už nemohlo chybět poděkování organizátorům a předání květin všem, kteří se na přípravě programu podíleli.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb