Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Dva roky trénují jednou týdně pod vedením vedoucích Veroniky Spáčilové a Andreji Horké tanečnice z kroužku břišních tanců. Vystoupení ve Zlíně v rámci soutěže TANCER CUP 2017, která se konala 15. dubna ve Zlíně pro ně ale bylo prvním soutěžním pokusem.
Děvčata vystoupila v kategorii orientálních tanců bez rekvizit a po dvouletém tréninku si ze soutěžní premiéry odvezla čtvrté místo, pohár a diplom. Pro Simonu Nedomovou, Alžbětu Vaňkovou, Nikol Navrátilovou, Marii Bártkovou, Veroniku Dundálkovou a Barboru Sprinzlovou je to motivace k dalšímu tréninku.
„Letos jsme pro holky sháněly i sponzorské dary na kostýmy, což se nám úspěšně podařilo. Tímto bych chtěla poděkovat i sponzorům: VTP Pelka s.r.o. Staré Město, Zdeněk Džoganík Velký Ořechov, Dlažba s.r.o. Staré Město, Pohřební služba Staré Město. Nemalé díky patří samozřejmě i rodičům,“ uvedla vedoucí Veronika Spáčilová.
Jejich soutěžní vystoupení v kostýmech bylo k vidění i na Dni matek, který se konal ve Společensko kulturním centrum ve Starém Městě.

Aleš Korvas

Foto: Veronika Spáčilová

Foto: Veronika Spáčilová


Foto: Veronika Spáčilová

Foto: Veronika Spáčilová

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb