Novinky

Rubriky

Kalendář akcí

  • 2.6.2018Zahrada Moravy + Staroměstský den dětí
  • 24.6.2018Hurá prázdniny
  • 25.8.2018Středověké odpoledne
  • 2.9.2018Velkomoravský koncert
  • 8.9.2018Slovácké slavnosti vína
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Projekty z IROP

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Neděle 27. května 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Pro mnohé příznivce staroměstského volejbalu i pro samotné hráče „áčka“ v ligové soutěži končí účinkování mužstva velkým a nečekaným úspěchem.
Po nevýrazném začátku, kdy se svěřenci kouče Karabce pohybovali těsně nad úplným dnem tabulky, se nově sehrávaná šestka v čele se zkušenými Maděrou a Skybou spolu s mladými hráči juniorky VSC Zlín, kteří jsou v mužstvu na hostování, postupně vyhoupla až na 4.pozici po základní části a tím výhodné postavené pro play-off.
V prvních zápasech čtvrtfinále s pražskými vysokoškoláky MFF Praha v domácí hale na Širůchu si mužstvo poradilo po výhrách dvakrát 3:0. Následně sice duel v Praze ztratilo po porážce 2:3, ale ve čtvrtém zápase po výhře 3:0 v sérii na 3 vítězství slavilo postup do semifinále.
V něm narazilo na super favorita soutěže celek Black Volley Beskydy, který touží po extraligové soutěži. Již před začátkem série si byli hráči VSK vědomi toho, že každý set bude úspěchem. Na půdě soupeře nejprve mužstvo prohrálo 0:3 a 1:3, ale ve třetím zápase favorita zaskočilo jednoznačným vítězstvím 3:0 po nejlepším výkonu celé sezóny. Ve 4. utkání se již soupeři nenechali překvapit a vítězstvím 3:0 si zajistili postup do finále. Staroměstští volejbalisté tak budou hrát o konečné 3.místo se zálohou extraligových Českých Budějovic, což před sezónou očekával málokdo.
Aby výčet úspěšné sezóny mužstev VSK byl úplný, tak musíme konstatovat, že těsně před závěrem má záloha ligového mužstva „béčko“ našlápnuto na titul krajského přeborníka a stejně úspěšně si vedou mladší žáci, kteří také vedou soutěž své kategorie ve Zlínském kraji.

Petr Straka
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb