Novinky

Rubriky

Kalendář akcí

  • 27.1.2018 19.00XXI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA
  • 3.3.2018Košt slivovice
  • 18.3.2018Jarní předvelikonoční jarmark
  • 23.3.2018Noc s Andersenem
  • 14.4.2018Den Země – Ukliďme ČR
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Středa 17. ledna 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Komise mládeže šachového svazu Zlínského kraje ve Zlíně pořádala dne 27. 1. 2017 krajské kolo přeboru škol v šachu čtyřčlenných družstev. V každé kategorii se zúčastnilo osm družstev. Hrací systém: každý s každým, 7 kol, 2×15 minut na partii. Za naši školu se přeboru zúčastnila dvě družstva. V první kategorii mladší žáci 1. – 5. třída – Jan Vávra, Rostislav Procházka, Klára Spáčilová a Martin Hampala.
Ve druhé kategorii 6. – 9. tříd – Viktorie Všetulová, Roman Lapčík, Stanislav Foltýnek a Robin Čapek. V celkovém umístění si obě dvě družstva zapsala na svůj účet tři výhry, ve třech hrách remizovala a jedenkrát prohrála. Oba dva týmy skončily na krásném třetím místě. Jen půl bodu chybělo staršímu družstvu ke druhému místu a tím jim unikl postup na republikové finále. Nevadí, snad se to podaří příště. Pochvala patří všem žákům a žačkám za pěknou reprezentaci naší školy.

Alena Mimránková

Foto: Alena Mimránková

Foto: Alena Mimránková


Foto: Alena Mimránková

Foto: Alena Mimránková

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Vizualizace ZUŠ

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb