Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 25.10.2018 17.30Oslava 100 let od založení ČS, světýlkový průvod
  • 11.11.2018Žehnání Svatomartinských vín
  • 5.12.2018Rozsvícení Vánočního stromu + Mikuláš
  • 9.12.2018Vánoční jarmark
  • 16.12.2018Vánoční zpívání
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

Úterý 23. října 2018

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Druhou a letos již poslední část příspěvků na svoje aktivity převzali v úterý 4.10.2016 z rukou radních úspěšní žadatelé jednotlivých spolků ve Starém Městě. Finanční prostředky uvolněné ve 2. kole programových dotací by měly pokrýt zejména náklady spojené s organizací akcí pro veřejnost a aktivit spolků a sportovních klubů v roce 2016.
Jedná se o menší příspěvek, než jaký je udělován na jaře. Ten jarní je totiž určen především na zajištění základního financování činnosti spolku jako takového. „Spolky si dnes o dotace města musejí žádat o něco složitějším způsobem než dříve. Aby mohly dnes předaný příspěvek obdržet, musely pro své členy a občany Starého Města připravit atraktivní program, kterého by se mohla zúčastnit i veřejnost. Poté vyplnily žádost, sestavily rozpočet akce a opatřily ji povinnými přílohami. Mám radost, že se to většině žadatelů podařilo a Staré Město tak může žít bohatým spolkovým životem,“ uvedl místostarosta Martin Zábranský.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb