Novinky

Projekty z IROP

Kalendář akcí

  • 29.3.2019Noc s Andersenem
  • 7.4.2019Jarní předvelikonoční jarmark
  • 13.4.2019Den Země – Ukliďme ČR
  • 27.4.2019Den Země - Kovosteel
  • 28.4.2019Otevírání plavební sezóny Baťův kanál
AEC v1.0.4

Fotogalerie

Rubriky

Projekty z ROP Střední Morava

Digitální povodňový plán

imenicka.cz

Kam ve Starém Městě na oběd?

imenicka.cz

Fotogalerie


Setkání spolužáků ročníku 1946 ze Základní školy ve Starém Městě, kteří letos slaví kulaté sedmdesátiny, přivítal v sobotu 3. září 2016 obřadní sál radnice ve Starém Městě v čele se starostou Josefem Bazalou a matrikářkou Hanou Štěrbovou. Po úvodním projevu nejvyššího představitele města, ve kterém zavzpomínal na to, jak Staré Město vypadalo v době, kdy přijetí hosté navštěvovali zdejší základní školu a připomněl rozvoj města a výstavbu za uplynulých 25 let, se slova ujala zástupkyně ročníku paní Miloslava Janíková.
Poděkovala zástupcům města za krásné přijetí a spolužákům, kterých se sešlo asi 65, za hojnou účast. Poté se všichni přítomní podepsali do kroniky města a připili si připravenou skleničkou vína.
Po celou dobu hrála trojice žáků Základní umělecké školy Marek Pavlica, Filip Najman a Jan Mikuš. Chlapci hudbou a zpěvem navodili skvělou atmosféru.
Nezapomnělo se ani na společné fotografování před budovou radnice, po kterém se spolužáci ročníku přesunuli do kostela na slavnostní mši. Pak si udělali procházku do restaurace NET v Uherském Hradišti, kde pokračovala zábava do pozdních odpoledních hodin.

Aleš Korvas
Foto: Aleš Korvas

Foto: Aleš Korvas

Více fotografií

Starosta města Josef Bazala

Vážení návštěvníci,
vítám Vás na oficiálních webových stránkách úspěšně se rozvíjejícího města Staré Město, které je mimo jiné významné svou velkomoravskou historií. Věřím, že zde naleznete zajímavosti nejen o bohaté historii a současnosti města, ale i řadu důležitých praktických informací pro běžné potřeby občanů, včetně pozvánek na zajímavé kulturní, společenské, sportovní a folklorní události.

Informační kanál Hlášenírozhlasu.cz

Vizualizace náměstí Velké Moravy

Video o Starém Městě

Virtuální prohlídka města

Webkamera

Webkamera ve Starém Městě

Užitečné odkazy

Region Slovácko

Mikroregion Staroměstsko

KOVOZOO CzechPoint

EPUSA

Na úřad přes internet

Evropská databanka

Evidence tržeb